پودر ماهی و ماهی خشک از پر مصرف ترین و مهمترین خوراک های دام و طیور می باشد که در حجم بالا خرید و فروش می شود. کارخانه پودر ماهی هرمز ماهی تولید کننده خوراک دام و طیور با بالاترین سطح کیفیت در جنوب کشور خوراک دام و طیور را از ماهی خشک شده که توسط کارخانه پودر ماهی هرمزماهی خشک شده است در کنار سایر مواد مغذی آماده و روانه بازار میکند.

پودر ماهی همانند پودر گوشت می تواند دارای میزان مشخصی پروتئین بوده و بسیاری از مواد مورد نیاز بدن دام و طیور را برای رشد و یا شیردهی برآورده می سازد که صنایع دام و طیور جهت افزودن ماهی خشک در جیره غذایی انواع دام و طیور میتوانند اقدام به خرید خوراک دام و طیور از شرکت هرمز ماهی کنند.

کارخانه پودر ماهی هرمز ماهی برای تضمین سلامت خوراک دام و طیور تولیده شده، مواد اولیه و محصولات را طی مراحل مختلف کنترل فیزیکی و شیمیایی مورد آزمایش قرار میدهد.

اغلب دامداری و مرغداری ها به منظور تامین پروتئین مورد نیاز بدن دام و طیور از خوراک دام و طیور تولیده شده از ماهی خشک را برای تغذیه بهتر دام و طیور خود، استفاده کرده و پروسه رشد را با سرعت بیشتری پیش می گیرند.

کارخانه ماهی خشک هرمز ماهی تولید کننده خوب و معتبری در زمینه خوراک دام و طیور می باشد که محصولات خود را در بازار فروش توزیع کرده و به دلیل کیفیت و درصد مناسبی از پروتئین که برای تهیه پودر ماهی در نظر گرفته شده، به میزان زیادی خرید و فروش می شود.

مدیریت فروش خوراک دام و طیور : 09176550081

مدیریت فروش خوراک دام و طیور : 09362356506